•  

  userfiles/ospchwaszczynopl/top/0.jpg

   

 •  

  userfiles/ospchwaszczynopl/top/1.jpg

   

 •  

  userfiles/ospchwaszczynopl/top/2.jpg

   

 •  

  userfiles/ospchwaszczynopl/top/3.jpg

   

 •  

  userfiles/ospchwaszczynopl/top/4.jpg

   

 

 

Rozbudowa strażnicy OSP

We wtorek 09 lipca 2013 roku miało miejsce przekazanie wykonawcy terenu użytkowanego przez OSP w Chwaszczynie, jako terenu pod rozbudowę posadowionej tam strażnicy.

 

Przy przekazaniu obecni byli przedstawiciele wykonawcy, inspektor budowlany, pracownicy Urzędu Gminy w Żukowie, sołtys Chwaszczyna oraz prezes OSP w Chwaszczynie. Wykonawcą zaś, na skutek przeprowadzonego uprzednio postępowania przetargowego, został Zakład Budowlany Zygmunt Formela z siedzibą w Żukowie. Inwestycja obejmować będzie na tym etapie budowę nowego boksu garażowego wraz z magazynem na sprzęt przeciwpożarowy. Termin jej zakończenia przewidziany został na 06 grudnia 2013 roku, lecz z zapewnień wykonawcy wynika, że postara się on w miarę możliwości skrócić czas wykonania robót.

 

Z uwagi na nieuniknione utrudnienia związane z czasowym przekształceniem terenu OSP w plac budowy, zwracamy się do wszystkich użytkowników naszej strażnicy o wyrozumiałość i szczególną ostrożność przy korzystaniu z obiektu. Zapewniamy przy tym, że prace inwestycyjne pozostaną bez wypływu na możliwości operacyjne naszej jednostki, w szczególności na zdolność podejmowana akcji ratowniczo-gaśniczych.

 

Wykonawcy życzymy pomyślności w realizacji przyjętego na siebie obowiązku – niechaj prace przebiegną sprawnie, bezpiecznie i w miłej atmosferze.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, w której umieszczać będziemy obrazy dokumentujące przebieg prac inwestycyjnych.